Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Almasi Kitti már csak eladások...

Almasi Kitti már csak eladásokat tart vagy praktizal is?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő


[link]

2020. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
59%
Biztos vagy benne, hogy praktizál is? Én rákérdeztem egyszer, már nem tudom melyik oldalon, hogy lehetne-e tőle kérdezni emailban (mivel a videóiban mindig említi, hogy a hozzá írt levelekre válaszol)tőle. Fél perc múlva jött a válasz, hogy nem. Majd ezek után írtam, hogy de akkor hogy lehet, hogy a videóiban meg levelekre válaszol. Erre már olyan arrogáns hangnemben válaszolt nekem az illető hölgy, (nem írom ki a nevét) hogy az nem kifejezés. És közölte, hogy már nem is praktizál. Az Almási Kittinek is írtam a facebook-on, de ő sem válaszolt. Én ia szeretnék tőle kérdezni, de egyszerűen elérhetetlen, nem tudom, akiknek válaszol, azok hová írnak neki.
2020. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a legfrissebb, amit néztem.

Valószínűleg rossz pillanatában találtad meg.

2020. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!