Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem egy Ford Fiesta 1.4...

Zsozse kérdése:

Nekem egy Ford Fiesta 1.4 Tdci 2007-és autó a tárgy. Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Hideg indításkor

alapjárat elég egyenlőtlen, kisebb gáznál erősen torpan, Erős kopogó motor hang, majd mire eljutok addig, hogy melegszik a motor akkor kezd elmúlni a probléma, és ha mi sem történt volna. Majd ez hosszabb állás után kezdődik előről. Nem füstöl, vizet nem eszik. Egr-cseréltem, légtömegmérő, valamint 4 izzító gyertyát. Mind kivolt égve. Ez az indulási rángatás és torpanás minél hidegebröl indulok annál erősebb. Nem tudom mit tegyek vele. Vagy egy hozzá értő szerelőt keresek. Köszönöm előre is. Mi lehet a probléma?



#Ford Fiesta #1.4 Tdci motor
2020. ápr. 5. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A Közlekedés » Autók, motorok kategóriába kellett volna írnod a kérdést, több esélyed lenne válaszra, segítő válaszra.
2020. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!