Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ehez hasonló idézetet keresek....

Ehez hasonló idézetet keresek. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Én nem olyan lány vagyok,akivel lehet játszani,ha olyan kell vegyél magadnak egy barbit
2010. júl. 26. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
van
2010. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod kislányom megmondtam ha faszra markolsz kiesik a Barbie baba a kezedből. :DDD
2010. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az előző rosszul tudja:D

Látod kislányom, remélem tanultál ebből, mondtam ha faszra markolsz kiesik a barbie a kezedből:D


2arc(L)

2010. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sötétek vagytok mind.

Olyanra gondoltam aminek a tartalma ilyesmi nem olyanra amiben benne van a barbie szó ...

2010. júl. 26. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha soha nem jön el a herceg fehér lovon? Akkor Hófehérke örökké ott fog feküdni az üvegkoporsóban? Vagy végül fölébred, kiköpi az almát, elmegy az orvoshoz, meggyógyíttatja magát, aztán szül egy gyereket a helyi spermabank segítségével? Akaratom ellenére mindig az jut eszembe, hogy minden magabiztos, ambiciózus szingli nő bensőjében egy törékeny, finom hercegnőcske bújik meg, akit meg kell menteni
2010. júl. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló értelmes :) köszönöm :) ilyenekre gondoltam :)

jöhet még

2010. júl. 27. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] <-Itt még vannak hasonló idézetek.=) utolsó voltam.
2010. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sötét vagyte, te pók
2010. júl. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!