Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kötelesek-e visszacserélni a...

Kötelesek-e visszacserélni a melltartót? Mit tegyek, ha ellenáll az eladó?

Figyelt kérdés
Ma voltam menyasszonyi ruhapróbán (még nem írtunk alá szerződést, viszont vettünk egy melltartót,ami eléggé sokba került - szóval nem egy kínai gyártmány). Nem az a melltartó volt rajtam, amikor a ruhákat próbáltam, amit meg is vettünk, de ami lényeges, hogy próba közben végig rajtam volt a melltartópánt, ezért nem éreztem, hogy a mell alatti körméret nem stimmel. Mikor kérdeztem az eladótól, hogy hányas méret, csak annyit mondott, hogy 5-ös és akkora, mint amekkora a próbán volt rajtam... Na itthon kiderült, hogy ez az olasz méretezés és a 80C-s mellemnek baromira nem jön be a 90B-s melltartó. Holnap, ha vissza szeretném cserélni, akkor számíthatok az eladó ellenállására vagy szó nélkül cserélnie kell??? És ha ellenáll, akkor mit tegyek? Nincs pénzem másikra... Előre is köszi a válaszokat.
2010. júl. 26. 21:09
 1/4 Harrr ***** válasza:
Fehérneműt szinte sohasem cserélnek vissza, higiéniai okokból. Legalábbis erre hivatkoznak. Próba cseresznye.
2010. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek... pedig Ő kivette a dobozból és fél óráig tapogatta... én meg itthon fél percre húztam fel és megállapítottam, hogy nem jó a méret... ha sírok, akkor visszacserélik? :D
2010. júl. 26. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki így, ahog ymost leírtad. Ha nem akarja visszavenni akkor mondd neki gúnyosan, hogy köszönöd a segítségét és azt hitted ez egy komolyabb hely. Ha nem látszik rajta semmi sérülés akkor visszaveheti, de tény, hogy fehérneműkhöz találták ki a próbafülkét.
2010. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem cseréli vissza vágd pofán és üvöltözz naon hangosan b a z d m e g te kur vaaaaaaaaa
2010. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!