Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hollandiában ki tud-e jelentke...

Hollandiában ki tud-e jelentkeztetni valakit a háztulajdonos az illető jelenléte nélkül?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki, ha a másik fél nem tulajdonostárs.
2020. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is így logikus. Pedig ő jelentett be engem oda, de egy hónap után kirakott. Azt hittem, ő kijelentett. Most azt írja, kell neki fénymásolat az útlevelemről meg a jelenlegi albérleti szerződésemről, mert kéri tőle az önkormányzat. Szerintem hazudik.
2020. ápr. 8. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nana.


Ha már be lettél jelentve akkor BSNed is van, tehát DigiD-d is.


Menny fel a község oldalára (gemeente), jelentkezz be és elektronikusan is be tudsz jelentkezni. Fel kell tölteni valami IDt (passport), ÉRVÉNYES bérleti szerződést és elvileg jó vagy.


Mivel ez nagyon alap dolog és első alkalommal SZEMÉLYESEN kell elintézni szerintem nem lettél regisztrálva semmilyen formában.

2020. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!