Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fuves cigitol meg masnap is...

Dya29 kérdése:

Fuves cigitol meg masnap is rosszul lehetek ugy hogy ittam elotte 2 jager felest es par korty pezsgot?

Figyelt kérdés
Tegnap ittam 2jager felest es par korty pezsgot, erre szivtam par slukk fuves cigit es egyre rosszabbul lettem, utanna hanytam 3x panikoltam lezuhanyoztam hideg vizzel es reggel felkeltem meg mindig ereztem azt. Mintha kesni a memoriam vagy nem lennek itt agyba nem tudom hogy lehetne korbe irni, Neha felerosodik, mit csinaljak? Nagyon rossz erzes

2020. ápr. 9. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyes. Ezen a nyomon nyomjad tovább.
2020. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel nem segítettél..
2020. ápr. 9. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Alacsony toleranciával nem ajánlott piára szívni, mert könnyen ez lehet a vége. Ha csak szimplán betéptél volna, akkor másnap az égvilágon semmi bajod nem lenne.
2020. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De elfog múlni akkor ugye?
2020. ápr. 10. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Holnapra kutya bajod.
2020. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál tegnap elött történt ez még ma is érzem picit remélem holnapra tényleg semmi nem lesz
2020. ápr. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!