Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagot a futárral vissza...

Csomagot a futárral vissza lehet küldeni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy drága konyhai kisgépet. Ami ki is érkezett. Viszont abszolút nem volt becsomagolva, szakadt volt a saját doboza, fel volt bontva. Reklamáltam a cégnél, ahonnan rendeltem. Küldenek egy másikat és írták, hogy küldjem vissza a futárral a régit. Ez az incidens németországban zajlik. Azzal a futárral, aki kihozta vissza is tudom átvételnél küldeni a hibás csomagot? Illetve, ha kibontottam és megnéztem, hogy meg van e benne minden vagy törött e majd másképpen pakoltam vissza az baj-e? Előre is köszönöm szépen!
2020. ápr. 9. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez az ún. csomagcsere. A futár csak akkor adja oda neked az új csomagod, ha egy másikat (jelen esetben azt, aminek a tartalmával nem vagy elégedett), adsz neki. Rutinfeladat. Nem gáz, hogy kibontottad, különben hogy is tudnál véleményt alkotni, minőséget ellenőrizni stb? Ja, és vsz nem kell fizetned az új csomag kiszállításáért (hacsak az áfsz-ben más nem szerepel), az a cég kiadása lesz.
2020. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!