Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általában ha megmérgeznek...

Általában ha megmérgeznek valakit vagy tesznek valamit az italába, ételébe, az mindig személyesebb dolgok miatt történik?

Figyelt kérdés
Pl. olyanról hallottatok már hogy valakit úgy mérgeznek meg vagy gyógyszereznek be, hogy nem is ismeri a két személy egymást? (szórakozóhelyeken kívül)

2020. ápr. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha teszem azt egy bérgyilkos mérgezi meg az áldozatot, abban semmi személyes nincs.
2020. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül történik a mérgezés, akkor sem biztos, hogy ismerik egymást.
2020. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze! En lattam egy ilyen kizsebelos akciot, de mire felfogtam, hogy mi tortenik ... mar csak a mentoket tudtam hivni, a link emberek sajnos szanaszet szaladtak. Mentok legalabb megmentettek az embert, de valoszinu mire hazaert, kiramolhattak a lakasat is.
2020. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!