Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. s hogy tudom beálitani...

S. O. s hogy tudom beálitani hogy ne tudjanak nekem idegenek üziket írni?

Figyelt kérdés
Néztem hogy beállitások és ott van hogy ki irhat nekem üzenetet de én nem találom!!Elvileg ott kellene lennie de nincs !!

#Facebook #s.os.hol
2020. ápr. 11. 20:40
 1/3 anonim válasza:
49%
Melyik alkalmazás ez?
2020. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha idegen ír, az engedélykérésekbe kerül. Esetleg, ha spam-ként azonosított üzenetet (pl. linket tartalmaz) kapnál, az pedig a szűrt üzenetek közé, amiről még csak értesítést se kapsz.
2020. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A privacy-n tudsz állítani, tedd nem publikussá az adataidat, hírfolyamot stb. mindent (csak ismerőseid láthassák, de a fejlécben lévő profilképet, háttérképet akkor is látni fogja mindenki).


Nem tudod letiltani hogy írni tudjanak neked (de bármelyik felhasználót tilthatod), az engedélykérések közé mennek a kéretlen üzik, pár naponta átnézed van-e ismerős, a többivel meg nem foglalkozol.

2020. ápr. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!