Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Houseki no kuni Manga magyarul?

Houseki no kuni Manga magyarul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hol tudnám elolvasni magyarul a Houseki no Kuni mangáját magyarul? Bárhol keresem nem találom. Előre is köszi.

2020. ápr. 12. 23:44
 1/5 balage1939 válasza:

Hali!Látom nem csak engem szippantott magába az anime világa xD.

Sajnálatos módon nincs magyarra fordítva egy fejezet sem,de én személy szerint majd lehet elkezdem a fordítást.

Igaz,nem vagyok túl jó angolból de a technikai oldalában ott vagyok.

2020. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 balage1939 válasza:

Na hali!

Itt megint én.

Elkezdtem fordítani,már az első fejezet le lett fordítva,de még nem osztom meg majd ha már egy 5 kész lesz minimum.

2020. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez aaaz várom/juk szeretettel :3
2020. ápr. 28. 18:25
 4/5 katica20 válasza:

Szia!

Én is elkezdtem fordítani a mangát az első részig el is jutottam csak közbe szólt a suli, meg a vizsgára való készülődés. DE ha el akarod olvasni a wattpad nevezetű oldalon/appon megtalálod. Természetesen magyar szerveren vagyok fenn, Amasha Tecuja néven, összesen négy munkám van, azok közül meg csak hamar észre lehet majd venni a fordítást.

2020. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösziiii
2020. máj. 28. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!