Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ébredj magyar, itt a haza a...

Ébredj magyar, itt a haza a sok raj most húzzon haza! Nem kell nekünk rajoskodás Jó nekünk a mosakodás . Mi jó sok embert szeretünk Mert igazságra törekszünk A legfőbb hogy mi nem csalunk és annál főbb hogy nem lopunk! ígyvan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Így ám, még ha hiányzik is pár vessző :)
2010. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
engem eddig 3szor támadtak meg, mindháromszor magyarok...
2010. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsi a vesszőkért:);)
2010. júl. 27. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Persze ,hogy így a vesszők meg nem számítanak:)
2010. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Felébredtem. Ez egy rendkívül nemes gondolat, akkor most tulajdonképpen mit is vársz tőlünk? Mit tegyünk?


Ui: Sosem fogom megérteni, hogy lehet ennyire általánosságban beszélni...

2010. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ezt a "verset"... és csak azért írtam ki ide mert tetszik és van igazság benne.
2010. júl. 27. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha már itt tartunk, Ki írta? Dopeman? Vagy valamelyik Turul-mániás soviniszta? Vagy egy másik neves író? IGEN, van benne igazság. De azt ne mondja nekem senki, hogy csak a cigányok jelentik itt minden probléma forrását. Nézd meg a vezetőségünk milyen. Ahelyett hogy a 2/3-os parlamenti többséget jó célokra fordítaná, csinál még egy kommunista diktatúrát (lásd. Médiatörvény-cenzúra stb.)

Ész nélkül kormányoznak, de csak a saját javaikra fordítják a hatalmukat. Ez már régóta így van. Én magyar vagyok, de sajnos a honfitársaimban is már annyiszor kellett csalódnom, hogy már nem tudok egyszerűen bízni, bennük sem. Közöttük is sok az aljas. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a történelem. Kevesen tudják, de a Trianoni békeszerződés idején is, azért tudták olyan könnyen lecsatolni a területeinket, mert a katonák jó része az Osztrák-Magyar Monarchiából, feltehetőleg pénzért (jelentős anyagi támogatás) fejében átdezertáltak az ellenséges csapatokhoz, és megindultak a saját anyaországuk ellen. Lehetséges hogy jóval nagyobb lenne az országunk is, mert az Antant hatalmaknak, nem érte volna meg az emberveszteséget is, a mi tönkretételünk. Igazából ha ez nem történik meg, soha nem tudták volna érvényesíteni a "békeszerződésben" foglaltakat. Azt várnánk a sajátjainktól, hogy utolsó csepp vérükig harcoljanak a hazáért, hát nem mindegyik gondolkodott így...


"Ezt kihasználva a háborút kevesebb emberveszteséggel átvészelő Románia, Szerbia és az addig nem is létező Csehszlovákia – melynek vezetői az Osztrák–Magyar Monarchia hadseregéből dezertáló katonákból toboroztak légiókat – az antant politikai és anyagi támogatásával bevonult az országnak saját nemzetiségei által is lakott területeire anélkül, hogy ott komoly fegyveres ellenállásba ütközött volna."

Ez az én nagy fájdalmam a magyarokat illetően is, hogy voltak képesek ilyet tenni...


Forrás: [link] (Előzményeinél)

2010. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szép vers és igaz is:D:D

Mocskos cigányokat meg le kell lőni.

Szebb Jövőt!

2010. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 35%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37



igazat adok neked, nem csak a cigányok a hibások, de én eddig egy csak az alja cigányokkal találkoztam. és utálom őket. a szomszédunkba lakik egy idős néni alig bír járni, de a kertet beültette, hogy tudjon mit enni...erre azok a büdös k*rva ingyenélő cigányok kiloptak a kertből mindent.... oké vannak normálisak is csak kevés... nem tudom te merre laksz, de itt a környékünkön elég mocskos cigányok vannak....

2010. júl. 27. 15:48
 10/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:52


Szebb jövőt! :)

2010. júl. 27. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!