Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon egy csoportban...

Facebookon egy csoportban tudok úgy posztolni, hogy adott személyek ne lássák?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha letiltod az adott szemelyeketugy biztos nem latjak csoportban sem a posztjaidat.

Ezt az egy megoldast ismerem. Akiket en letiltottam es egy csoportban vagyok veluk ha posztolnak en nem latom oket es ok se engem. Deha kesobb feloldod a tiptast es a posztod nem torlod a csoportbol,akkor utolag belebotolhatnak (hacsak nem napi 100poszt van az adott csopiban)

2020. ápr. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden egyes posztodnál beállíthatod, hogy ki az, aki nem láthatja. Van egy kis kerék (vagy virág), amit ha lenyitsz, akkor az jön ki, hogy kivéve, és oda beírhatod, hogy ki az, aki ne lássa mit tettél ki.

Másik lehetőség:

Beállítod, hogy a posztjaid csak ismerősök lássák, és akit nem akarsz, azt kiveszed az ismerőseid listájából. Így sosem fogja látni, amit írsz.

A harmadikat írták:

Ha valakit letiltasz, sosem látja, amit írsz, viszont közös csoportban a képeket igen, és ha írnak mások valamit, azt látja. Előbb-utóbb leesik neki, hogy azért nem látja amit írsz, mert tiltottad. Ha ő is letilt, nem látjátok egymás posztjait.

2020. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!