Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye Mary-Kate...

Kinek mi a véleménye Mary-Kate és Ashley Olsen-ről és az ő munkásságukról?

Figyelt kérdés
Úgy unblock bármilyen velük kapcsolatos szempontból érdekelnek a véleményel.
2020. ápr. 14. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerekfilmjeiket meg a kamaszoknak szólókat szerettem. Most azt sem tudom, hogy mi van velük, de úgy nem is érdekel. Általában a színészek magánélete nem érdekel.
2020. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azért leírom, hogy az van velük, hogy a nyilvánosságtól teljesen elvonulva a divatvállalatukat viszik és egyéb üzleti ügyeiket intézik.

2020. ápr. 24. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a filmjeiket. A régiekben nagyon cukik. Tiniként pedig nagyon jól néztek ki. Manapság tényleg nemigen lehet róluk hallani, de ez valahol érthető is, úgy tudom beteg volt valamelyikőjük, alkohol problémákkal is küzdöttek és volt egy csúnya válás is a képben.
2021. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az alkohol probléma csak pletyka. Mary-Kate anorexiás volt, Ashley pedig malárián esett át. A csúnya válás pedig Mary-Kate és Nikolas Sharkozy között zajlott le. Lehet, hogy csak azért írom ezt mert elfogult vagyok Mary-Kate-tel szemben (mert nagy rajongója vagyok), de igazából Sharkozy elég szemét volt (kvázi Mary-Kate jobban is járt, hogy elvált tőle), tekintve, hogy Mary-Kate mindig igyekezett hozzá alkalmazkodni mindenben, de ha arról volt szó, hogy kicsit Sharkozy is alkalmazkodjon Mary-Kate-hez, arról már szó sem lehetett. Ráadásul pont a CO-VID pamdémia közepén (amikor legjobban tombolt a járvány) váltak el és Sharkozy nem volt hajlandó arra sem, hogy legalább addig elszállásolja Mary-Kate-t (a válás után), amíg Mary-Kate talál magának másik lakhatási lehetőséget, Mary-Kate majdnem utcára került...
2021. okt. 5. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Mary-Kate-nek 250 millió dolláros (=75 milliárd Ft-os) vagyona van, szóval ez az "utcára került" enyhén túldramatizáltnak hangzik az ő esetében.


Amúgy szerintem állati szép nők voltak mind a ketten, és elkeserítő, hogy már ilyen fiatalon mennyire tönkre vannak menve.

2021. okt. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, de hiába van nagy vagyonod, ha válság helyzetben (a CO-VID legjava alatt) rak ki az ex párod és nem tudsz sehol lakást venni/megszálni. De ha jól tudom, akkoriban egy darabik Ashley-nél lakott, hogy azóta mi van velük, nem nagyon tudom, mert azóta megint eltelt vagy 1 év és semmi hír róluk...


Köszi a választ.

2021. okt. 6. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Zéró filmeket gyártottak arra emlékszem. Másra nem.
2021. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Sajnálom, hogy te így látod, de a negatív vélemény is vélemény.

Köszi a választ.

2021. okt. 7. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!