Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adobe Acrobat Reader DC...

Adobe Acrobat Reader DC egyszerűen nem mutatja, ha rákeresek egy szóra, hogy hány találat van belőle, valamint gépelés közben sem hoz fel javaslatot! Mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Esetleg ajánlanátok egy olyan verziót amely mindezeket meg tudja csinálni? Esetleg egy link vagy valami beállítási tipp vagy bármit szívesen fogadok!



Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2020. ápr. 14. 16:21
 1/4 anonim válasza:

Akkor nem tud szóra/betűkre keresni, ha egy konkrét kép van a PDF fájlban és azon van a szöveg.

Hogyha gépelve van akkor működnie kéne.

Szóval én az elsőre tippelek.

Próbáld meg kijelölni a szöveget csak simán. Ha nem sikerül, akkor tuti, hogy kép.

Ha ki tudod jelölni a szöveget, akkor nem tudom mi lehet a baj.

2020. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van ugyan a dokumentumban kép, de egyébként gépelve van. Páromnak egy egy frissebb idei verziója van meg ha jól néztem, és neki szépen kiírja hány találat van meg miközben gépeli is jönnek be találatok.

Nekem valami tavalyi verzió van, frissebet egyszerűen nem találtam sehol, amit letölthetnék, pedig akkor lehet működne a dolog. :/

2020. ápr. 14. 16:47
 3/4 anonim válasza:

Akkor lehet, hogy tényleg az a baj.

Nyisd meg a szerkesztés, beállítások menüt. Kihoz egy kis ablakot, ott baloldalt menj a frissítéskezelőre. Ha ott a frissítés automatikus telepítésénél nincs pipa akkor pipáld ki, indítsd újra és felrakja a frissítést.

Ha ki van pipálva akkor próbáld meg újratelepíteni.

Uninstall és innen le tudod tölteni: [link]

2020. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagy nehezen , de sikerült frissítenem a kívánt verzióra!
2020. ápr. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!