Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj,...

Bursa Hungarica ösztöndíj, másnak is van ilyen gondja?

Figyelt kérdés
A neptunban fel van tüntetve a városi és az intézményi is, viszont három hónapja csak az intezmenyit kapom, arra ki is írja hogy teljesitve a többire pedig csak hogy aktív. Másnak is van ilyen problémája? Más egyetemeken is megkérdeztem (pl.: ELTE) de ott is ez a helyzet mint nálunk az SE-n.

2020. ápr. 14. 18:51
 1/8 sm's girl válasza:
Nekem a városi még fel se került a rendszerbe, pedig azért a 3. havi ösztöndíjjal szokott jönni az is..Gondolom lassabban megy minden a helyzet miatt..(SZE)
2020. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Közben kaptam egy infót, hogy elvileg leghamarabb az önkormányzatit április második felében küldik ki minden évben :)
2020. ápr. 17. 11:24
 3/8 sm's girl válasza:
Hát nem tudom mert én már az áprilisi utaláskor 10-e körül megszoktam kapni..
2020. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Van igen , én :/ Én úgy vagyok ,hogy az ösztöndíj kifizetéseknél a februári -márciusi intézményi ösztöndíj már kb 2,5 hete teljesítettnek van írva, azóta a februári,márciusi,áprilisi Önkormányzati és az áprilisi intézményi ösztöndíj is teljesítettnek van írva..kaptam neptun üziket szerdán ,hogy utalták a pénzt.. a pénz mégis sehol.. :(
2020. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 roxy15 válasza:

Nektek van valami azóta?

Nekünk még ki sincs írva a neptunban a városi rész:) az intézményi 3 havit megkaptuk hónap elején.

(Debreceni egyetem)

2020. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nálam is pontosan ugyanaz van mint az előzőnél :( (DE)
2020. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sm's girl válasza:
Nekem múlt hét elején utalták el a 3 havi elmaradást az önkormányzatiból. (SZE)
2020. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is még csak 3 havi intézményi van, semmi más.
2020. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!