Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elkuldeni? Lent

Hogyan tudom elkuldeni? Lent

Figyelt kérdés

Egy telefon tokot szeretnek kuldeni postan de level formaban, ezt lehet? Barmilyen boritek jo vagy fugg az ar a merettol? (Kulfoldre)


Bocsi meg nem csinaltam



2020. ápr. 15. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Feladhatod levélként. A legjobb a légpárnás boríték. Ezt papír-írószerekben olcsóbb beszerezni, mint a postán.


Árak itt: (Nemzetközi díjak alul) Letölthető pdf 2020.04.01-től érvényes.


[link]

2020. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bélés+doboz a legbiztonságosabb. Külföldre cipősdoboz méret is mehet levélként. Az ár attól is függ, h EU-n belüli országba vagy kívülre küldöd. Mivel telefontokról és annak méretéről beszélünk, az simán mehet levélként, dobozban vagy bubis borítékban egyaránt.
2020. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretnem olyan dragan, mert egyszer kuldtek nekem pici konyv meretu dolgot belfoldon es az is kb 2500 ft volt es akkor kulfoldre mennyi lenne.. :/
2020. ápr. 16. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Kalkulátorral ki tudod számolni online, de biztos, h drága lesz. Belföldön is 1400 az alap a csomagoknál külföldre biztos, hogy 2000+ lesz. Ugye függ a címzett országtól, többletszolgáltatásoktól is.
2020. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!