Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen stílusnak hívják ezt?

Milyen stílusnak hívják ezt?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem jól fejeztem ki magam a "stílus" szóval, de remélem valaki megérti amit kérdezni szeretnék és kapok rá értelmes választ :)

Szóval vannak azok az emberek (inkább tinik) akik mindig kicsi betűvel írnak minden mondatot, kevés emojit használnak/egyáltalán nem használnak emojit, a képeiket egyszerűen szerkesztik (vsco- grain effekt s ilyesmik)

Az ilyen lányok általában egyszerűen öltözködnek, de mégis divatosan (Nagy kapucnis pulcsik, mom jeans, vans cipő stb)

Nem tudom felismeri-e valaki ezt a "stílust" de ha igen, akkor pls. segítsen és mondja el hogy ennek mi a neve vagy valami infókat róla :)))

Lehet hülyeség, de nekem nagyon megtetszett ez a dolog.



2020. ápr. 17. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen stílus, ez néhány teljesen random, egymástól független szokás.
2020. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, értem :)
2020. ápr. 17. 12:46
 3/3 anonim válasza:
Ez a saját stílusod :D
2020. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!