Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K-poperek! Ajánlanátok ilyen...

K-poperek! Ajánlanátok ilyen együtest? A többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval hasónló kpop lányegyüteseket keresek mint a Dreamcatcher, vagy az Everlow. Nagyon tetszik ez a stílus. Leírom az lány együteseket amiket halgatok, hogy azokat ne ajáljátok. Szóval: itzy, miss a, wonder girls, twice, clc, blackpink, everglow, dreamcatcher, aoa, (g)l-inde, 2ne1, mamamoo, momoland, exid, gfriend, cherry bulet, red velvet, 4minutes. Ezek közt vannak, amik már feloszlotak, de olyat is nyugodtan irjatok! :)

2020. ápr. 17. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh, te aztán mindent hallgatsz!:D Most nem is tudom, hogy milyen vonalon induljak el, de tessék, pár banda, amit nem írtál: Sonamoo, Elris, Weki Meki, PinkFantasy, Loona, ANS, gugudan, Hinapia, Bvndit.
2020. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ! Utána nézek ezeknek.
2020. ápr. 17. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:

I.O.I.,pristin,fromis9,GWSN

Ezek közül szerintem a gwsn a legjobb.

2020. ápr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,még eszembe jutott kettő.

DIA és iz*one. Az utobbi nagyon jo:)

2020. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az izonet is halgatom, de olyan kéne ami leginkább a dreamcatchere és az everglowra hasonlít, nem olyan amit nem irtam le. A válaszokat nagyon szépen köszönöm! :)
2020. ápr. 19. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Secret

[link]


T-ara

[link]


Girls day

[link]


Kara

[link]


f(x)

[link]

2020. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint a Dreamcatcher nem igazán van, ők nagyon egyediek, leglábbis én nem igazán tudok ilyesmit.

Talán próbáld meg a Cignature-t, azt nem láttam, hogy írta volna valaki.

Amit viszont tudok ajánlani még az a 3ye. Sajnos kevesen ismerik, de a zenéjük sztem nagyon jó.

2020. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!