Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy nem...

Anika2225 kérdése:

Miért érzem úgy hogy nem birok egy óra hosszát se le edzeni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy egyszerűen nem bírom meg csinálni az egy óra hosszá edzést.Nincs erőm vagy csak simán a lustaság.Ti mikor edzetek akik sokat akarnak fogyni és hogyan motiváljátok magatokat tippek is jöhetnek
2020. ápr. 19. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogyni hanem izmosodni szeretnék. Szimplán szokássá alakítottam az edzést. Persze még így is néha nehezebben állok neki. Edzés közben végig azon agyalok hogy legalább mire kimehetünk az utcára, rohadt jól fogok kinézni.
2020. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs még meg a megfelelő edzettséged. Végezz fél órákat és majd meglátod. Miért kellene pont kerek egy órát edzeni?
2020. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Edzzél elsőre csak háromnegyed órát.

Az a jó, ha kifáradsz, de nem végkimerülésig.

2020. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom hallgass közben zenét az felpörget kicsit. Nekem bevált a szöveget énekeltem és csak súlyzóztam, futottam húzódzkodtam éneklés közben.
2020. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!