Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége Magyarországon...

Mikor lesz vége Magyarországon a kijárási korlátozásnak? Júniusban már fognak enyhíteni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen pillanatban ezt nem lehet megmondani. A kínai modell alapján június közepére lekellene zajlani és Már májusban fognak valószínűleg enyhíteni.

De mint mondtam ezt nem lehet megmondani. Ez a legoptimistább becslés.

2020. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem tudja, kár naponta megkérdezni.
2020. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Már 2 hét múlva enyhítés lesz ugyanis az érettségik megtartásakor felnyílik mindenki szeme, hogy eddig erősen hülyére vették őket, hogy mekkora rohadt nagy baj van.
2020. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Magyarországon egy kicsit lassabban mennek a dolgok, úgyhogy szerintem valamivel később fognak enyhíteni.

De emiatt a halott is kevesebb lesz. Így is küzdeni fog velük a remek ellátó hálózatunk, szóval ne akarjál többet!

2020. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
33 napja vagyok itthon. 2x voltam boltban és 1x biciklizni. Picit kezdek hisztis lenni. Pedig én még jó helyzetben vagyok mert tudok home office-ból dolgozni. Mások szegények meg milyen rossz helyzetbe kerültek :(
2020. ápr. 20. 05:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiányoznak az emberek, közösség, szabadság. Úgy érzem kimaxoltam az énidőmet, egyedüllétet.
2020. ápr. 20. 05:46
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Van aki életében nem volt ennyit társaságban és kirándulni haverokkal , mint az elmúlt 1 hónapban.
2020. ápr. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Menj többet biciklizni
2020. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!