Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tul lehet adagolni a reparont?

Tul lehet adagolni a reparont?

Figyelt kérdés

Szoval 5 honap alatt legalább 4 kenőcst használtam el?

Nem egyszere, hanem 5 honap alat.



2020. ápr. 21. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__777..


Itt konkrétan ennyit írnak - igaz, ez a kúpra vonatkozik, de a kenőcsre is állhat:


"Ha az előírtnál több Reparon végbélkúpot alkalmazott

Túladagolásról vagy mérgezésről nem számoltak be.


Véletlenszerű szájon át történő bevétel esetén (pl. gyermekeknél) előfordulhatnak gyomor‑bélrendszeri panaszok (hasfájás, hányinger). Túladagolás vagy annak gyanúja esetén haladéktalanul forduljon orvoshoz!"


[link]

2020. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az útmutatóban benne van de szerintem nincs ilyen. Viszont ha ennyi ideje bajod van akkor érdemes lenne megműttetni.
2020. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Nem kell megműteni orvos mondta,hogy semmi szükség műtétre,nem akkora bajom.

Van kezelés amit be kell tartanom és,ha bármi gond van akkor használjam a kenőcsöt.

A műtét amugy se szokták ajálani nálam sulyosab eseteknél sem, mert kockázaatos és a műtét után sose leszek a régi.

Ez a probléma ezzel jár ,ha nem vigyázok bármikor vissza jöhet akkár évek mulva is.

Be kell tartani a diétát és a kezelést a legtöbb sorstársam mondta ,hogy honapokig is eltarthat a gyogyulás.

2020. ápr. 22. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!