Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy filmet már 2 hete...

Keresek egy filmet már 2 hete tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Arról szól hogy:van egy lány aki egy szegényebb családban él ahol nincs anyuka mert meg halt. Az apjával a báttyával és az ötcsével él! Vannak a szomszédaink akik nagyam gazdagok és irigyli őket! Van egy csomag jós kártyája és onnan húz minden nap és mostanában mindig az jön ki hogy váltás. És az apukája viszi őket suliba és a lány a furulyályát a kocsiban marad ezért a lány a kocsi után fut, és a gazdag lány elütti és átlép a gazdagok világában és abba a családba fog tartozni. Aztán rá jön hogy nem szeretne ében az életben élni.

LÉCCI SEGÍTSETEK!!



2020. ápr. 21. 22:49
 1/6 szabikabarkika87 válasza:
0%
Ha van netfixed akkor nagyon jó filmeket sorozatokat találsz
2020. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én pont ezt a filmet keresem! És nagyon szeretném megtalálni! De azért köszönöm megfogdom 🙂🙂
2020. ápr. 22. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvastam hasonlót

Scarlett Daring. A szépséges gazdag lány, akinek mindene megvan. Az anyja népszerű ügyvéd, a barátja egy szupermodell ráadásul még egy kis hugicával is megáldotta a sors.

De az irigylésre méltó életet beárnyékolja néhány sötét árnyék.

Lydia Silver. Egy kis farmon lakik, ahol éli mindennapi életét. Még soha nem volt szerelmes, és soha nem járt a nagyvilágban. Sokat álmodozik, és nagyra vágyott terveit dédelgeti, még ha tudja, hogy abból nem is lesz semmi.

De, hogy ennek a két lánynak a sorsa, hogy fog összekapcsolódni?

Egyszerű, hiszen testet fognak cserélni.

Szeretnéd nyomon követni, ahogy e két lány felfedezi a számára ismeretlen világot? Akkor kövesd nyomon ezt a magával ragadó, különleges történetet.

2020. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm nagyon hálás vagyok és ennek mi a címe??
2020. ápr. 23. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, tudom, melyikről van szó, de a címét sajnos nem tudom.

De nem úgy történik, hogy a halála után nem csak a gazdagabb családban él, de ráadásul még annak a lánynak a testében él tovább?

Illetve a gazdagabb lány egész életét a sportnak szentelte, ugye?

2020. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Megvan a címe!

Karácsony egy kis szépséghibával

Erre gondoltál?

2020. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!