Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Sulliről? És...

Mit gondoltok Sulliről? És egy kis segitseg

Figyelt kérdés
Sulli gyerekkorom óta kedvenc énekesnőm volt.Mikor meghalt nem tudtam felfogni.Azóta is mindennap eszembe jut és nagyon hiányzik.Mit kéne csináljak,hogy jobban érezzem magam?Esetleg aki nem tudná ki az keressen rá SULLI Goblin.Nyogodtan kifejthetitek a véleményetek is a zenéről és annak dalszövegéről.Október 14én megölte magát.

2020. ápr. 22. 04:02
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Na most nézzünk a tényeket! (Nem szeretem az ilyen hallottakat felemlegetni de szükség törvényt bont!)

Elég érdekes hogy lényegében megőrült attól hogy a rajongok le szóljak amiért folyton nudizik! Ha ennyire érdekelte mások véleménye akkor miért provokálta ki magának azzal hogy szex meztelen jelenetet vállalt egy filmben és instára is sok olyan képet töltött fel ahol átlátszik vagy kilátszik a mellbimboja! Mi ez most komolyan!?!

Elvileg azért lett öngyilkos mert már nem bírta a társadalmi nyomást ahogy le szóljak meg stb! De ha ennyire nem bírja akkor miért csinálja ezeket a dolgokat?!? Másrészt biztos vagyok benne hogy drogozott! Azokat a tüneteket mutatta valamint rá pár honapra a barátnője is öngyilkos lett valószínűleg együtt drogoztak...! (Sajnos a drog az ami legjobban kiváltja az öngyilkosságot vagyis a többes öngyilkosságot!)


Tudom ezt mert én is tapasztaltam már valamint anyum meg is erősítette mert mikor mondtam neki ezt az esetet egybol kapásból rá vágta azt hogy biztos azert mert mar nem tud drogozni a barátnőjével miközben be volt drogozva!

Na most az én tapasztalatom a munkahelyem volt még anno! Egy nagyon drága szállodában dolgoztam voltam tanuló az ott dolgozok elég szépen kerestek!!!! Az ottani kollegám szintén öngyilkos lett (függő volt rendesen és nem is lehetett észre venni rajta [legalabbis a munkában nem volt beállva] mellesleg a szulei is elég szépen éltek szoval nem volt szegény!!!) azt egy nap megölte magat a drog véget...

2020. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
A masik véleményem meg az hogy ezt csináljak a cégek az emberekkel Koreában!!! Teljesen kizsigerelik el torzítják rá kényszerítik azt utána meg néznek hogy az idolok sorra öngyilkosok lesznek! De nem is baj az idolok is megérik a pénzüket! Nem tesznek semmit hogy jobb legyen mindenre igent mondanak eladják a saját becsuletuket is!
2020. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Nem hiszem hogy drogozott , Koreában nagyon nagy bűncselekmény bármilyen drog fogyasztása és biztos vagyok benne hogy a rendőrség észre vette volna
2021. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Idővel veszik észre nagyon sok drogos idol van ki is szokot jó pár derülni hát ha annyi eset volt akkor jo hogy hozz tudnak jutni meg minden

Szoval 3-as az érvelésed nagyon nem állja meg a helyét mert az elmúlt 3 évben legalább volt 4-5 drog botrány csak idoloknál!!!

2021. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!