Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országot szeretitek...

Melyik országot szeretitek jobban: Olaszország vagy Spanyolország?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért kérdezem csak kiváncsi vagyok. Én Olaszország fan vagyok. :)

2020. ápr. 22. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Spanyolországban nem voltam még, Olaszországban igen, de nekem utóbbi egy kicsit csalódás volt. Annyira nem tetszett meg. Persze lehet csak azért, mert egy "unalmasabb" környéken voltam (Észak-Olaszország), meg azért, mert dolgozni voltam kint, nem nyaralni.:D

Spanyolországba még szívesen elmennék.

2020. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velence , Burano, Lido di Jesolo, vagy Sperlonga hangulatát semmi nem győzi le szerintem :)
2020. ápr. 22. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velence, Verona és Milánó volt meg.:D Átlagban mindenhol elég kevés időt töltöttem sajnos, de mondjuk Verona kifejezetten unalmas volt számomra (ugye az egész város Rómeó és Júliáról szól).
2020. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolországban és Olaszországban is voltam már több városban is. Tengerparton még nem.

Spanyolországban jobban éreztem a 'latin hangulatot'. Olaszországban nem éreztem semmi különöset, de jó volt ott is.

De rajongója egyiknek sem vagyok. Voltam már számomra vonzóbb helyeken, és inkább azok a kedvenceim.

A spanyol nyelvet nagyon szeretem. Ennek kapcsán kezdtem ismerkedni a latin zenével, kultúrával. Viszont inkább Közép- és Dél-Amerika vonz. Eddig még csak egy országba sikerült eljutnom, de az egyik eddigi legjobb élményem volt.

2020. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Spanyol.
2020. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!