Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szoktam unatkozni. Mit...

Panna^^ kérdése:

Nagyon szoktam unatkozni. Mit csináljak? Ti mit szoktatok csinálni? Hogy vagytok? Esetleg tudtok jó zenéket vagy filmeket?

Figyelt kérdés
Miujsag van veletek?Meséljetek valami vicces vagy bármilyen storyt mert unatkozok. Ha tudtok írjatok jó zenéket vagy filmeket stb..:3

2020. ápr. 22. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudok jó zenéket, de nem írok egyet sem, mert nem tudom, neked mi a jó. A filmekkel dettó ez a helyzet.

.

Aki unatkozik, önmagát únja.

2020. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ajánlom neked a Híd Therabithia földjére c. filmet. Nekem nagyon tetszett, de lehet, hogy neked más lesz a véleményed. :)
2020. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Baywatch

Addam's Family 1,2

Jumanji

Állati nyomozoo

Életrevalók

Zöldkönyv

A jó a rossz és a csúf

2020. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Attól fugg mit szeretsz :3

De nekem ezek jöttek be:

Sorozat:Teen wolf, stranger things, riverdale, jóbarátok, így jártam anyátokkal, pretty little liars, kertvárosba száműzve, mike és molly, modern család, agymenők



Filmek: Egy kutya négy útja, Az igenember, Harry potter filmek, Feketén fehéren



Olvass:Leiner Laura könyvek, Harry Potter könyvek, Nap nap után, Minden minden, Ketten Párizs ellen, pirospöttyös könyvek



Remélem tudtam segíteni 🙆‍♀️❤️

2020. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mint film nekem a Halálos iramban részei jöttek be (1-8). Nem tudom hogy láttad e vagy nem szereted. Ha unatkozom akkor felmegyek Steam-re és letöltök vmi hülyeséget. Ha meg ahhoz sincs kedvem tanulok :D. Zenéket meg.....hát..azt te tudod...
2020. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!