Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék segítséget kérni?...

Hol tudnék segítséget kérni? Laptopra lenne szükségünk.

Figyelt kérdés
Sajnos nézelődtem olcsó laptopok között de egy se felelt meg távoktatáshoz. Ami meg megfelelő lett volna drága. Nem tudom megengedni magamnak de a gyereknek tanuláshoz szükség lenne. Segítséget sehol nem kapok. Nincs pénzem venni drágát. Max 15 ezret tudnék ki adni rá de igy is utána egész hónapban nagyon kéne spórolni. Segélyt kapok családi pótlék. Egyedül nevelem. Nincs ki segítene. Nem tudtok ajánlani hova írjak ahol esetleg nagyon olcsón vagy ingyen adnának egyet.

2020. ápr. 22. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Asztali PC nem lenne jó? Olcsóbban megkapod.
2020. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mobilnetünk van. Sajnos arra sincs pénzem beköttessem.
2020. ápr. 22. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha net sincs bekötve nem sokra mentek a laptoppal, a távoktatáshoz internet is kell, a mobilnet nem a legalkalmasabb rá.
2020. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én de az hogy hálózati net legyen fizetni havonta tött ezret meg más szolgáltatàssal vehető igénybe. Fizessek elő tv csatornàkra de miből.
2020. ápr. 22. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Mobilnet összeköthető az asztali géppel.
2020. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mobilnetet hogy tudom összekötni asztali géppel?
2020. ápr. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!