Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy van-e ugyanolyan nevű ember az országban, mint én?

Figyelt kérdés
A Facebook-on megnéztem, de ott nyilván nincs fent mindenki. Van valamilyen központi adatbázis, vagy átlag ember ilyenekhez nem fér hozzá?

2020. ápr. 23. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos adatbázishoz biztos nem fogsz hozzáférni, de ott van még a Goggle, meg az online telefonkönyvek.
2020. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

│Van valamilyen központi adatbázis│?

Van, a polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartása, amelyet az 1992. évi LXVI. törvény rendelt el, és a Belügyminisztérium Nyilvántartások Vezetéséért Felelős Helyettes Államtitkársága működteti.


│átlag ember ilyenekhez nem fér hozzá?│

Attól függ, kit tartasz átlagembernek? Itt elolvashatod az adatigénylési lehetőségeket: [link]

A linkelt oldalon célszerű a „Csoportos adatszolgáltatás egyéb típusai” után a [Tovább…]-ra kattintani.

2020. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!