Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországból áfás csomag?

Németországból áfás csomag?

Figyelt kérdés
Hali az lenne a kérdésem hogy rendelni akarok németországból azt tudom hogy vám mentes a cucc eu.n belül de viszont több mint 150 EUR és ezért áfás lenne de az oldalon [link] fizetés gomb melett van olyan hogy +19%áfa akkor ez most mi? ha ide jön akkor nem kell fizetnem +ba?

2020. ápr. 24. 00:28
 1/5 A kérdező kommentje:
olyan 400Euronyi alkatrész lenne
2020. ápr. 24. 00:29
 2/5 anonim ***** válasza:

150 euró felett nem áfa van, hanem áfa+vám. De EU-n belül semmi nincs:

[link]


"Az Európai Unió (EU) tagországaiból érkező küldemények vámszempontból belföldi küldeményeknek számítanak, így ezek a küldemények nem esnek vámkezelés alá"

2020. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez EU.n belül jön, akkor meg nyugodtam nem kell semmit se +ba fizetni meg szarakodni köszi
2020. ápr. 24. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A +19%-os áfát viszont nem tudom értelmezni, és németül sem beszélek, hogy az vajon mit akar jelenteni. Azt azért nézd meg, hogy miért van kétféle fizetési mód, áfával és nélküle (lehet hogy csak a szokásos áfamentes és áfás vásárlás, mint nálunk).
2020. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jöttem arra rá énse az oldal se irja.. azt tudom hogy németeknél az áfa 19% ami ugye nálunk 27% azt hogy miért kell nekem +ba fizetnem mint magyar azt nem tudom...
2020. ápr. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!