Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tölti be az animét?

Miért nem tölti be az animét?

Figyelt kérdés

Azon voltam, hogy újranézem a hakyuut, de sehol nem tölti be. Indavideón azt írja ki, hogy nincs ilyen videó, pedig nem is annyira rég nézte a barátnőm, és akkor még semmi baj nem volt. Az animek.hu-n ezt írja ki:The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

És nem értem mi a probléma, mert a balance unlimitedet is el szerettem volna kezdeni, de ugyanazt írja "nincs ilyen videó"



2020. ápr. 24. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Törölték szerzői jogi okok miatt. Vedd meg az eredetit, lehet Japánból DVD-t rendelni, csak egy régiózár nélküli lejátszó kell hozzá.
2020. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemár, édes istenem....:(((( Most vettem észre. Igaz már ötször láttam, de ez most nagyon szívenütött... De ha angolul tudsz, nagyon ajánlom az Anime HD alkalmazást, ott fent van az egész. Ha meg nem vagy olyan biztos az angolodban, akkor se aggódj, nincsenek benne túl bonyolult párbeszédek, leginkább csak olyanok, hogy Nice recieve, one touch, OYA OYA OYA, HEY HEY HEEEY, BOKE HINATA BOKE, és hasonlók XD ;D
2020. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Köszi, mások szerint is az lehet a probléma, 2. szerencsére a barátnőmmel jók vagyunk angolból, úgyhogy úgy fogjuk megnézni. Semmi nem állíthat meg abban hogy megnézzem harmadjára is :D
2020. máj. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!