Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálatok mennyi ideig elég egy...

Nálatok mennyi ideig elég egy (mondjuk 400 ml-es) tusfürdő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 évig. Egy fürdéshez kb. 2 körömnyi mennyiséget nyomok ki és bőven elég
2020. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:

Egy évig? Én meg ugyan szappanyozok, de tusfürdőből is használok elég rendesen ha éppen az van. Nálam a 400 ml az max 2 hét, de csak írtam valamit mert többnyire szappant használok. Talán annyi sincs, mert nyomatom ám a cuccot, azéé van hogy tisztííccson.

F - ha ez is számít.

2020. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyjából 3 hónapig
2020. ápr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy negyed tenyérnyi mennyiség is ugyanúgy tisztít, felesleges többet rányomnod és venned 2 hetente
2020. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy a tusfürdő eleve kevésbé tisztít, és kis mennyiség se tusfürdőből se szappanból nem tisztít ugyanúgy, mint egy nagyobb adag. Mondjuk akinek meg kimondottan száraz a bőre, annak meg lehet kellemetlen is a sok tisztálkodási szer. Azért nekem inkább az a tapasztalatom, hogy kell valami mennyiség + idő is.
2020. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom ki mennyire koszos, én évi 1x vagyok az, mikor felszedjük a hagymát, egyéb esetben egyáltalán nem koszolódom el, max. leizzadok a hónaljamnál. A sima babaszappant én azért utálom, mert leszedi a zsírt, értődik s bőrön utána, kenhetem testápolóval, a tusfürdőt ezért jobb szeretem
2020. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évekig mert mosószappant használok a bőrgyógyász tanácsára.
2020. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!