Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiú! Melyik a legjobb sőr?

Fiú! Melyik a legjobb sőr?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A hideg.
2020. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Habár mi az hogy sőr?
2020. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Szeretnéd meglepni a párodat, egy kifogástalan minőségű, árpa és komló felhasználásával készült, hűsítően magasztos szeszes itallal?


Vegyél neki Rocky Cellart.

2020. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kőbányai. Szerintem.
2020. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2*Sü ***** válasza:

Ez így túl általános. Van olyan sör, ami valamilyen szempontból különleges, amiből egy üveggel megiszol egy ünnepnapon. Meg van az a sör, amit inkább fogyasztasz, ha leülsz a haverokkal sörözni. Olyan ez, mint a torta. Nyilván azért jó ajándék, mert összességében finomabb, mint egy lencsefőzelék, vagy egy zöldségleves. De mégsem ennél tortát minden nap ebédre is és vacsorára is.


Másik oldalról ez erősen ízlés dolga. Van, aki imádja a barna sört, van, aki képtelen meginni. Van, aki a markáns, karakteres sört kedveli, valaki a lágyabb, könnyedebb sört. Hasonlóan a borhoz, amiből van, aki az édeset, van, aki a szárazat, van, aki vöröset, van, aki fehéret, van aki az erőset, van, aki a könnyedebbet kedveli, van, aki tisztán issza, van, aki fröccsnek.

2020. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A heineken - inkább édes, drága, minőségi sör.


A kőbányai - az ilyen magyar sör, régebben olcsóbb volt - van akinek tetszik - és jó h van pl 2 literes is.


A steffl - az ilyen közepes - elég jó íze van - sokaknak az az alap - átlagos.


A kaiser - erőteljesen erőteljes, kesernyés ízű.


Ha viszont az cél hogy megüsse az ember pl melegben akk a barna sörök a nyerők.


Vagy az erősebbek pl a - borsodi bivaly (6,5%)


Nemrég ittam ilyen pécsi sört is - nekem eléggé beadta ;)

2020. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sörből rengeteg féle van.... alsó-felső-spontán erjedésűek


típusaikból is csillió... pils, porter, hopláger, ipa, stb...


na meg egy azon típusú sörök közül is többféle lehet ahány gyártó, vagy milyen alapanyagok, minőség, főzés, stb...


Valaki szereti a Milk Stout-ot, én meg nem, de imádom a söröket, inkább a karakteresebbeket, de valójában mindent.


Mennyi sört kéne venni mennyiért? Mert nem mindegy, hogy veszel valami spéci kisüzemi söröket, vagy belga spontán erjedésűt, aminek 2000 is lehet fél literje és napokon belül meg kell inni, mert megromlik, vagy iparibb sörök közül válogatnánk, amiket bárhol meg lehet találni, mint pl. Soproni IPA, Soproni Porter, Borsodi Mester, Borsodi Hoppy, Dreher Red Ale, Dreher IPA/APA, Kozel Barna, stb..


vagy ennél drágább kategóriájú import sörnél pl. búzából Edelweiss, Löwenweiss, Paulaner búza, Hoegaarden, stb... vagy olcsóbb de jó búza sörök, mint pl. Pennyben Adelskronen, vagy Lidl prémium búzasör márkája (nem Argus, hanem valami más, szintén Lidl forgalmazza)


Vagy drágább-közepesen kisüzemi sörök, Fóti-, Gyertyános-, Kaltenecker-, Kapucinus-, Guri-, Rizmajer-, Zirci-, ...stb sörfőzdékből valami finomságok....


de olyasmi kérdés ez, hogy melyik a legjobb húsétel, vagy melyik a legjobb szénsavas vagy szénsavmentes üdítő, vagy gyümölcslé, vagy stb...


Millióféle sör van és nem mindenkinek ugyan az az ízlésvilága se.

2020. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uristen😂 egy egyszerű választ kértem. Senkit nem akarok meg lepni, csak tudni szerettem volna hogy mit isznak a legtöbben. Köszönöm a válaszokat:)
2020. ápr. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!