Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtak erről a telefonszámról...

Hívtak erről a telefonszámról +3615100611 Azt mondta a hölgy hogy női borotvát küldenének kipróbálásra és csak a postaköltséget kell kifizetnem. Találkoztatók már hasonlóval?

Figyelt kérdés
Ha tetszik kűldenek 3 havonta. Belementem, gondoltam jó küldje. Viszont ma találtam a neten olyanokat akiket szintén hívott a szám és jelentették hogy csaló. Nagyon félek hogy átverés!Vajon adathalász volt? Bár adatokat nem kért, a címem is tudta. Azt is mondta hogy lemondhatom bármikor.Próbáltam visszahívni a számot de nem is csengett ki.
2020. ápr. 29. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
komolyan még létezik ez a cég? Nem csalók, csak semmi értelme nincs. A postaköltség kb 1500 lesz, azt tuti ki kell fizetni, és utána a levélben lévő számot hívd fel és mondd le az egészet, mert különben küldik a borotvafejeket csekkel. aztán ha azokat nem fizeted, akkor behajtják a pénzt. ki van ez találva, hivatalosan és legálisan működik.
2020. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Gratulálok, beleegyeztél egy lehúzásba.

Gyakorlatilag szóbeli szerződést kötöttél, fogalmad nincs, hogyan kell lemondani, és ha nem fizetsz, azonnal a behajtót küldik rád, miközben folyamatosan küldik neked az újabb és újabb bóvli, használhatatlan, semmirevaló szutykokat.

Sosem te voltál a legmegfontoltabb a családban, ugye?

2020. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még soha nem találkoztam hasonlóval. Elismerem hogy naiv voltam. Remélem sikerül lemondanom egyszerűen.
2020. ápr. 29. 18:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra hivatkoztak hogy kitöltöttem egy utazási iroda kérdőívét. Valóban így volt. Mit tehetek ha telefonon nem sikerül lemondanom?
2020. ápr. 29. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudsz bármit a másik félről? Név, cégnév, bármi a telefonszámon kívül?

Keress fel egy ügyvédet. Ez a legjobb, amit tehetsz.

2020. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet valaki ennyire butuska?
2020. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hogy írjak "curlux" vagy "corlux". Egyik ismerősöm most mondja pár eve őt is megkeresték hasonló névvel es bambusz zoknikat küldözgettek. Nagyon nehezen tudták lemondani.
2020. ápr. 29. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

ők azok. [link]


amikor megkapod a terméket, akkor vagy visszaküldöd neki, de annak ugye van önköltsége, vagy kifizeted a postát, majd felhívod az ügyfélszolgálatot és lemondod a továbbiakat.

2020. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!