Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lehet menni a Pepcoba?

Mikor lehet menni a Pepcoba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A neten már mindenhol kerestem. A pepcora is vonatkozik a korlátozás,hogy 9-12:00ig csak a 65 év felettiek mehetnek be?
2020. ápr. 30. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy a neten mindenütt kerested. Még az is kizárt, hogy ott, ahol van.

„6. § (1) Saját és családja érdekében a 65. életévét betöltött személy az élelmiszerüzletet, drogériát, piacot vagy gyógyszertárat 9.00 óra és 12.00 óra közötti időben látogathatja.

(2) Az élelmiszerüzletben, drogériában, piacon vagy gyógyszertárban 9.00 óra és 12.00 óra közötti időben az ott foglalkoztatottak kivételével kizárólag az (1) bekezdés szerinti személy tartózkodhat.”

↑ 71/2020. (III. 27.) Korm. rendelet a kijárási korlátozásról

A jogszabály hatályos teljes szövege elovasható

itt: [link] ,

vagy

itt: [link]

De a [link] oldalon is ott van: [link] /cikkek/megjelent-kijarasi-korlatozasrol-szolo-rendelet

2020. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Pepco egyik közé sem tartozik(se drogéria,se élelmiszerüzlet,se piac,se gyógyszertár). Szóval nyugodt szívvel sétálhatnék be, viszont olvastam a neten,hogy egy hölgyet kizavartak. Ezért tettem fel a kérdést. :)
2020. ápr. 30. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én délelőtt 10-kor voltam bent,pedig nem vagyok öregasszony.
2020. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Pepco.hu-n azonnal szembejön veled a válasz.

Van korlátozás.

2020. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!