Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az hogy a válaszom 0%ban...

Mi az hogy a válaszom 0%ban tűnik hasznosnak?

Figyelt kérdés
Még új vagyok itt, és nem tudom, ilyenkor ki nyomja rá a pirosat? Az akinek valaszoltam, vagy bárki aki olvassa? Nem értem legyszi valaki magyarázza el 😅
2020. ápr. 30. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki piros kezet nyom.. Azaz senki nem tartja hasznosnak.. Ennek számos oka lehet..
2020. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ja és bárki nyomhat rá pirosat..

Magadéra nem tudsz nyomni semmit..

Annak arányában jön a %, hogy összességében hány zöld kék és piros kezet kapsz.

De ez változhat ez a %

2020. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek zöldet nyomok, bár néha telefonon kéket, mert picike a kezecske.
2020. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Ez azt jelenti hogy teljesen haszontalan dolgot írtàl
2020. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp egy öngyilkosságra készülő 25 éves férfinek írtam egy regény vigaszt. De hiába... A válaszom 0% ban tűnt hasznosnak 😂🤦‍♀️🤷‍♀️
2020. máj. 1. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel megedződsz és látni fogod, hogy vannak témák, kategóriák és típuskérdések amikre nem érdemes válaszolni, mert soha nem fognak igazat adni neked. Aztán egyre több válaszadás után már azt is látod hogy mi az ami troll kérdés, kitaláció, csak hergelésre szánt kérdés, amire megint nincs értelme reagálni, ezek nagy részét amúgy is hamar törlik, tehát elszáll az összes szöveg amibe időt és energiát fektettél. Ezután már rájössz arra is, hogy nincs értelme terjedelmes választ írni, nincs értelme szubjektív választ írni, és miután kutyába sem nézték a jó szándékodat, nincs értelme komolyan venni az egészet sem. Ma még zavar hogy lepontoztak, 1 hónap múlva már fel sem veszed az ilyet, ha még kitartottál a használat mellett. A magyar virtus erről híres, hogy aki lent van az lefelé húz téged is, nehogy már te máshogy csináld, mint a tömeg. Pont ez ijeszti el az új felhasználókat is, hogy nincs befogadó közeg az oldalon. Egy olyan új regisztráló aki véletlenül egy troll témához hasonló kérdést tesz fel tök ártatlanul, pont olyan durván esnek neki, mintha az évek óta itt trollkodót osztanák ki.
2020. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!