Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Kata985 kérdése:

Hogy tudnám kideríteni, hogy a pasimnak van-e facebook fiokja? A tel. Számával meg a 2 email címével nincs regisztrált felhasznaló.

Figyelt kérdés
De viszont,a tel.számláján szerepel,hogy 77 alkalommal volt közösségi forgalma(ami korlátlan),pedig nincs fent egyik platformon sem.Elvileg,a face,insta,twitter,snapchat appokat ingyen használhatja.

#Facebook #Messenger #fiók megtalálása
2020. máj. 1. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle!
2020. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rákérdezni nem akarok,mert akkor balhézna.A bizalom meg van,de ez akkor is furi.Nekem van facén,neki nincs.De ha neki ninvs akkor hogy lehet közösségi forgalma??
2020. máj. 1. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam,hogy sok oldal tele van beágyazott facebook tartalommal.De ha ilyenre rákattint,és az feldobja a facéra mondjuk,az nem lesz ingyenes,mert csak a social appok korlátlanok.
2020. máj. 1. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

'A bizalom meg van'


Van am bizalom, a nyavalyat. Kotnyeles, feltekeny, buta liba vagy aki a tulajdonanak tekinti a pasijat. Egyaltalan, minek nezegeted a telefonszamlajat? Mi kozod hozza hogy milyen kozossegi oldalakat latogat vagy barmi mast?

2020. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, az is ingyenes. Már akkor beleszámít, ha egy olyan oldalt nyit meg amin like gomb van. Amúgy hol van itt a bizalom? Az én párom előfizetése az én nevemen van, egy számlán az enyémmel. Bármikor megtehetném, de soha nem nézem meg, hogy kikkel telefonál, miket néz a neten. Egyszer lecsesztem, mert hálózaton kívülre eltelefonált 5000 Ft-ot, de akkor se néztem meg hogy kivel (elmondta magától, én meg elhiszem neki).
2020. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MancsWolf ***** válasza:

Utolsónál a pont. Elég ha egy like gomb vagy egy Facebook, WhatsApp, megosztás gomb van egy oldalon, már közösségi forgalom van mivel az oldalakon csak egy iFrame van, maga a tartalom már Facebook szerveréről töltődik le. Ugyanez a helyzet Viber, insta stb megosztás gomboknál is.


Viszont hiába bizonygatod magadnak. Egyértelműen látszik hogy jutalom az nincs.

2020. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez minden, csak NEM bizalom...
2020. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MancsWolf ***** válasza:
Elírtam. Nem jutalom nincs hanem bizalom.
2020. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!