Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud jo minosegu lila...

Valaki tud jo minosegu lila hajfesteket?

Figyelt kérdés

Most eppen tulvagyok egy mental breakdownon mert a lila schwarzkopf live festek(nem szinezo) szinte egyaltalan nem fogta be a hajam:))) egyebkent 2 dobozzal vettunk ugy tunik feleslegesen.. a hajam egyebkent sotetszoke szoval kellett volna mukodnie.

szoval most valoszinuleg az lesz h par nap mulva rateszem a masik dobozzal is viszont ha az se mukodik szeretnek valami normalisat. szoval ha valakinek bevalt valamilyen fajta az irja le legyszi:)


2020. máj. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno egyedul a crazy color valt be szines festekbol, nagyon szep elenk vagy pasztell szinekben aruljak, viszont ha jol tudom csak rendelni lehet. :)
2020. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én az Alfaparf rEvolutiont használom. True blue és magenta árnyalatot keverem kb fele fele arányban. Én mondjuk előtte szőkítem a hajam mert alapból sötét barna. Szerintem a tiéd is betudná fogni, mert múltkor maradt egy sötét szőke/világos barna rész és nem volt gond, csak onnan kikopott hamar, kb 4 hét után
2020. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vegul a loreal colorista sotet lila arnyalat bevallt:)

koszonom a valaszokat

2020. jún. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!