Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem küld értesítést az...

Miért nem küld értesítést az Instagram?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete semmilyen értesítést nem kapok az instagramtól. Többször letöröltem, visszaraktam, de semmi. Nem változtattam semmit a beállításokon egyszer csak ilyen lett. Írtam nekik több üzenetet, 0 reakció. Van ötletetek ilyenkor mit lehet csinálni?

2020. máj. 1. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen értesítést vársz? Ha nem likeolja a képed senki vagy nem ír senki, akkor nem is kapsz értesítést.
2020. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim!

Nem vagyok retardált, a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy mit csináljak, hogy likeolják a képeim, és, hogy írogassanak nekem... A probléma az, hogy írnak, de nem jelenik meg az értesítési központban, nem kapok semmilyen jelzést, csak akkor látom, ha bemegyek az üzenetekbe, és ráfrissítek. Likeoknál ugyan ez.

2020. máj. 15. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Mobil vagy pc? Mobilon le lehet tiltani az értesítéseket. De konkrétan hogy is van ez? Nem popup-ol az értesítés vagy konkrétan az instagram felületén nem jelenik meg?

Első voltam..

2020. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mobil, iPhone 7 Plus. Az Instagram felületén megjelenik, de csak akkor, ha ráfrissítek. Egyébként semmi. Nem azért rinyákolok, mert nem kapok értesítést arról, hogy xy likeolta a képem, hanem azért, mert vállalkozásom van, és nagyon sok esetben az Instagramon kérnek tőlem időpontot. És elég kellemetlen, hogy nem jön semmi notification.
2020. máj. 16. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értek az apple cuccokhoz, szóval nézd át a telefon beállításait, mert sanszos, hogy tiltva lettek a popup-ok. Ha nem jön össze, akkor nézd át a stor-et hátha van az instagramnak alternatív verziója amit letölthetsz.
2020. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!