Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! SPOILER! Én úgy hallottam...

! SPOILER! Én úgy hallottam hogy a Narutoban Elvileg a Boruto részben újraélesztik Jirayát ugy hogy Sasuke meg Boruto visszautaznak a múltba és úgy?

Figyelt kérdés
Ez igaz lenne?

2020. máj. 3. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Nem támasztják fel. Visszamennek ketten (Boruto és Sasuke) az időbe, és ott találkoznak Jiraiyaval, aki végül felismeri Sasukét, de genjutsuval ráveszi, hogy felejtsen el mindent - ezt Jiraiya kéri, bár Sasuke amúgy is megtette volna - gondolom. Ha jol tudom ez filler rész, de keress rá, szerintem érdekes volt!
2020. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyesmi de nem teljesen. Azért mennek vissza az időbe hogy megvédjék Narutot Momoshikitől aki azért ment vissza az időbe mert ekkor narutó még nem barátkozott össze kuramával és azt gondolta hogy úgy könnyebben megszerezheti a kyubi csakráját. Jiraiya tényleg rákérdezett hogy ,,Te vagy Uchiha Sasuke?" de utána mondta hogy csak viccelt. Sakura is majdnem lebukktatta
2022. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!