Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljek meg hónap végéig? .

Hogyan éljek meg hónap végéig? .

Figyelt kérdés

Ha lehet azt mondani, hónapról hónapra élek ..


Megkapom 4-5én a fizetésem, igaz 100at keresek havonta ... Minden hónapban nagy bevásárlást teszek, hogy legyen mit ennem.

Mégis ott vagyok, hogy nincs hónap végére pénzem, hiába spórolok, nemtudom hogy mire ment el a pénz hónap végén. Segítség?! :(


2020. máj. 3. 22:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon ajánlom, hogy csinálj költségvetést. Nagyon haszonos tud lenni, nyomon tudod követni a kiadásaidat. Így a következő hónapra be tudod határolni, hogy mennyit fogsz költeni és mire és ezek alapján tudsz félretenni is.
2020. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom. :)
2020. máj. 3. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt h napi 1000 lesz a kajád. Azaz 30 ezret költhetsz erre. Ebbe csipsz és kóla nem fér bele de egy étel futár napi menüje talán. Bár jobb ha főzöl mert sokkal olcsóbban jössz ki. Írj fel olcsó és tápláló kajákat mint például rántotta húsos tészta rizseshús satöbbi. Legyen mindig hozzá zöldség és pár adagot fagyassz le a hétvégékre! A használt piacon és a jófogáson vásárolj sose vegyél új ruhát boltban én például a hádába szoktam menni és vettem már 10000 Ft ért 130000 Ft os Timberland kabátot. A legjobb ruháim mind nyugati bálás ruhákból vannak 300 Ft ért kilónként. Tízszer minőségibb mint bármilyen plaza butikos ruha a töredék áráért. Ma vettem 1500 Ft ért villanyborotvát két késes philips 2001es model ilyenem van itthon is a legkirályabb a mai napig. Bár vettem már alig használtat szinte újonnan 3 késest 300 forintért. De vettem 100 Ft ért swiss eye repeszálló napszemüveget ami 12000 a neten... ötezerért 50000 Ft os mikroszkópot. 16 ezerért 70000 Ft os biciklit. A használt piac nagyon olcsó. Győrben és Kecskeméten biztosra tudom hogy van jó nagy, de szerintem máshol is érdemes ilyenkor buszra és szállni hogy oda menj.
2020. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kösuönöm a segítséget! Sajna erre fele ilyen piac nincs..


Most rugtak ki a munkahelyemrol par napja a virus miatt, az utolso fizetesem kapom most majd meg.. Nemtudom mi lesz ezek utan velem, Ketsegbe vagyok esve.


Eddig sem volt tul fenyes az a 100ezer forint amit kaptam havonta, de most megrosszabb lesz ezek utan ...

2020. máj. 4. 02:57
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
Merre laksz? Nincs mas munka? A probléma az hogy a 100 eleve nagyon kevés.
2020. máj. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most indul újra az élet. Kérdezd meg hátha megint van munka. Amúgy mint mondtam az ilyen piacok megérnek egy buszjegyet mert sok jó olcsó dolgot lehet venni.

Amúgy ha nincs meló akkor lehet érdemes lenne elmenned szerződéses katonának. Az biztos állás és a pénz is több

2020. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most hogy állsz?
2020. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyelore meg mindig nincs munkahelyem, sehonnét nem kaptam valaszt ..... De nagyon rajta vagyok ..
2020. máj. 23. 10:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja mert azt nem emlitettem korabban hogy ki is rugtak a munkahelyemrol a virus miatt..
2020. máj. 23. 10:18
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja de emlitettem bocsanat most neztem vissza ..
2020. máj. 23. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!