Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért késik ennyire sokat a...

Miért késik ennyire sokat a kínából rendelt csomagom?

Figyelt kérdés
Március elején rendeltem pár dolgot kínából és azóta sem érkezett meg. Néhány csomag Sanghai repülőterén maradt, néhány pedig mintha nem is létezne. Tudja valaki miért késnek ennyire a csomagok?

2020. máj. 4. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már ennyire retardált, hónapok óta mindenki a világjárványról és határlezárásokról beszèl. Na vajon miért késik a csomag...
2020. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én Indiából rendeltem még december első felében, és nem érkezett meg. Mégis hol élsz te? Nem érted, hogy világjárvány van, és az egész életünk felborult? Nem, nem Orbán, nem Gyurcsány, de még Soros György sem ette meg a csomagodat. Örülj, hogy jól vagy, és ez az egyetlen gondod!
2020. máj. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MancsWolf ***** válasza:
100%
Én, március elején (a járvány előtt) rendeltem AliExpresszről 2 csomagot. Mind a kettő 3 hete abban a státuszban van hogy magyar postánál van. Majd ideér, gondolom most elővigyázatosak (jogosan). Ha nem, május 10 től (írja is app) refund.
2020. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Február végén rendeltem több dolgot, Aliexpressről. Kettő csomagot ma vettem át, a státuszuk hetekig stagnált, itt, a magyarországi kicserélőben.
2020. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!