Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok online jelentkezni...

Hol tudok online jelentkezni a jyp entertainmenthez?

Figyelt kérdés
valaki tud linket küldeni?

2020. máj. 5. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2020. máj. 5. 13:51
 3/10 Just a girl. válasza:
76%
én is szeretnék jelentkezni. Te megtanultál koreaiul?
2020. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
középfokon
2020. máj. 7. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem fog menni hidd el... nincs rad igény
2020. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Just a girl. válasza:
68%

Hadd próbálja meg. Én is szeretnék idol lenni.


Kérdező, neked meg sok szerencsét. :) Tudsz valamilyen koreai tanfolyamot ajánlani lehetőleg neten?

2020. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem próbáltok meg idehaza érvényesülni a "tehetségetekkel"? Mert, ha már idolok szeretnétek lenni, akkor már valami tudásnak is kell lennie... Kedves bárki, aki ezt a sorokat olvassa, akár évekkel később is. Szerintetek fényűző a hírességek élete? A legtöbbötök kivan már akkor, ha az iskolában "pletykálnak" róla. Mi lenne egy egész több ezer emberes pletykáról? Magyarországon is aki akar és tehetséges, be tud futni. Itthon nem ugatnak le, hogy ha randizni mersz valakivel. Na Koreában az idoloknak kb. utcára lépni se szabad néhány rajngó szerint. A kpopnak jellegzetessége az ázsiai származású előadók. És ez így is marad. Teljesen más kultúra az európaihoz képest. És nem, nem fogják az egész kulturájukat "leépíteni" mert egy tucat "oppaaaaa"-t üvöltő leányka szeretne idol lenni. Lefogadom, hogy ha fordított esetbe történne az egész, hogy pl. Magyarországot ellepnék az ázsai előadók, hogy na ők majd itt híres énekesek lesznek meg stb, szerintem ti lennétek az elsők akik kiátkozzák őket! A kutyát nem érdekelné, hogy tudtok-e koreaiul. Mert itt nem ez a lényeg, nem emiatt nem vesznek fel titeket. Olvassatok picit utána, hány ma már híres ÁZSIAI idol nem tudott koreaiul, mikor bekerült. És mégis debütálhatott, mert utána megtanították. Le lehet pontozni, de ne kergessétek magatokat reménytelen álmokba. Itthon is tudtok kezdeni valamit a kpop szeretetével. Esetleg dance cover csapatokhoz társulni, youtube csatornát nyítni. Sok ember vált ismertté azáltal, hogy kpop zene covereket csináltak esetleg akusztikus verzióban előadták. A hobbijuknak "élhettek" a sok, elvetemült rajongó nélkül, és magánéletüket is megtarthatták.


Én azt ajánlom, hogy inkább idol helyett legyetek magyar előadók. Jelentkezzetek az x-factorba, megimser titeket az ország, sőt akár utána lehet rajongókat szerezni, hogy kpop covereket töltesz fel a youtube csatornádra. És lehet, hogy nem az ország legismertebbje leszel, de egy olyan rajongói kör fog körül venni, akik értékelik amit csinálsz. Olvassatok utána, nézzetek videókat, hogy a gyakornokoknak a koreai cégeknél min kell átmenniük.

2020. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Utolso teljesen egyetértek csak sokan nem fogjak amit a harmadik válaszban le írtam (asszem a harmadik volt)
2020. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézus gyere le.. Na mizu, hogy sikerült így lassan 3 év eltelte után?:DDD
2023. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült kérdező? Én hiszek benned!
nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!