Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan koreai filmeket...

Tudtok olyan koreai filmeket mint a Baby and me?

Figyelt kérdés

Csak most kezdtem el ilyesfajta filmek nézésének, és persze ebbe bukkantam bele, így úgy gondolom hasonló történeteket keresek. Igazából ami lényeges, hogy ne legyen benne horror. :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 5. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a filmet nem láttam, viszont a You're my Pet című filmet tudnám javasolni, itt is ugyanaz a főszereplő srác, ez egy romantikus vígjáték.


Ha sorozat is jöhet, akkor meg a You're beautiful-t, szintén Jang Geun Suk-kal a főszerepben. Ez egy helyenként bugyuta, de nagyon vicces, romantikus sorozat, nekem ezzel kezdődött az egész Korea-őrületem.

2020. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amiket az első mond mind felejtsd el, kritikán aluli filmek, sorozatok.

Ha a baba téma, gyereknevelés érdekel, akkor két sorozatot tudok mondani, amikhez felirat is van:

- Welcome to Waikiki

- One Mom and Three Dads

2020. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!