Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok animét ajánlani?

Tudtok animét ajánlani?

Figyelt kérdés

olyan kellene aminek szép rajzolása van, és van benne romantika és harc. ha lehet a főhős (ha lehet fiú) legyen nagyon erős


előre is köszönöm a válaszokat:)



2020. máj. 6. 11:14
 1/10 anonim válasza:
Nem tudom láttad e már az Aang legendáját. tudom hogy az nem anime de a rajzstílusa elég animés! egyépként az aang legendájának van fojtatása Korra legendája. Bár Korra legendájában lány a főhős de van benne romantika elés sok.
2020. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D-Mano ***** válasza:

Chrno crusade

Kaze no stigma

Parasyte the maxim

Sword art online

2020. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
láttam az aang legendáját, bár a korra legendája nem igazán jött be. viszont a sao kivételével a többit nem láttam. köszönöm a válaszotokat, és ha van valakinek még ötlete várom a kommenteket:)
2020. máj. 7. 01:51
 4/10 Maalna válasza:

Hagure Yuusha no Estetica

Ichiban Ushiro No Daimaou

High school DxD

2020. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Tokyo ghoul

Az első évadban nem nevezném erősnek a főszereplőt, de aztán az lesz.

2020. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, a tokyo ghoul-t láttam már és imádtam, ha van valakinek még ötlete várom a válaszokat. köszönöm az eddigieket is.
2020. máj. 16. 01:14
 7/10 anonim válasza:
Talán a Mirai nikki, nem tudom, hogy azt láttad e már, bár ott inkább a csajszika az erős.
2020. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A mirai nikki-be már belekezdtem, de köszönöm. várom a további ötleteket :)
2020. jún. 2. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Hűha anyit lãttam hogy már a felére nem emlékszem de még a legjobbak eszembe jutnak.


- Noragami ( itt fiu a fõszereplõ, és erõs is, 2 évados, van benne szerelmi szàl is)

- Akatsuki no yona❤️ ( itt làny a fõszereplõ de sok benne a Ml, azaz a fiu szereplõ és mind olyan helyes, ennek az alaptörténete is jó)

- Charlotte ( Itt is fiú a fõszereplõ, a történet sem rossz, de mégegyszer nem nézném meg mert szomorú szál is volt benne)

- Akame ga kill ( Tragikus, a föszereplõ meghal a végén, de harc van benne bõven, szerelmi szál is megtalàlható benne)

- Brave 10 ( Fiú a föszereplõ és ha jól emlékszem akkor szerelmi szál is lesz benne)

- Ouran highschool ( ez inkább viccesebb, de imádtam mert Cross dressing fan vagyok ❤️)


Még van egy szuperjó anime amit többszöt néztem de nem jut eszembe, majd irok neked privátban ha megtaláltam, remélem ezek közt is lesz ami rádragad 😗

2020. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. júl. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!