Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell nézni a k/d arányt?

Hogyan kell nézni a k/d arányt?

Figyelt kérdés
Biztosan egy buta kérdés, főleg mert sehol nem írják.:D Viszont ölés/halál k/d arányt nézzük egy játékban sokszor úgy említik hogy pont fordítva mondják. Pontosan ha egy k/d arányt akarunk leolvasni akkor azt hogy kell érteni? Pl egy 1/50 es arányban lévő embernél. Létszi ne kövezzetek meg :)
2020. máj. 7. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire te megölsz 1 embert addig téged 50-szer ölnek meg.
2020. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor vagy jó teljesítményű, ha több ölésed van mint halálod, azaz az arányszám 1 feletti. Nem láttam még olyan játékot, ahol fordítva lenne a két statisztika jelölve, tehát az ölés/arány az az ölés oszlop eredményéhez viszonyítja a halál oszlop eredményét. De ha még fordítva is lenne egy játékban, akkor is megvan hogy melyik két adatot méred egymáshoz, és az mindig ölés/halál lesz. Csak mikor a táblázatot megnyitod, akkor helyet cserél a két szám, és lehet azt olvassák le.

Ettől függetlenül hiába 1 halál és 50 ölés van, és az 1/50-et mutat, az ölés/halál arányban az ugyanúgy 50/1 marad, mert a képlet megfelelő helyére a megfelelő számot rakod be.


(ez pedig már annyira túl van magyarázva, hogy sok is)

2020. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi szépen a válaszokat. Nem tudom hol kavarodhattam meg ebben de mostmár értem :)
2020. máj. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!