Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt válasszak?

Figyelt kérdés
1 éve gitározom és eddig csak akusztikuson próbálkoztam. Ami jónak néz ki az a squier strat affinity/bullet. Vagy a jay turser JT-220. Az lenne a kérdésem, hogy melyik lenne jobb választás?

2020. máj. 7. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Ha először veszel akkor még ajánlom figyelmedbe a schecter gitárokat.
2020. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb választás az lenne, ha kicsit jegelnéd ezt a projectet addig, amíg legalább egy Squier Vintage Modified-re vagy Squier Standardra összegyűjtesz pénzt. A Bullett/Affinity kegyetlen gyenge. A JT meg valami noname izé.

B tervként egy használt Squier Vintage Modified/Standard. Úgy talán belefér a keretbe.

2020. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bullet nagyon silány. Az Affinity egy fokkal használhatóbb, JT meg annyira noname, hogy azt már csak az miatt sem venném. Egy Vintage esetleg jó alternatíva lehet. De egy használtal ilyen áron sokkal jobban járnál
2020. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

@1 szerintem a Schecter is olyan mint az Ibanez, hogy bőven 100 ezer felett van értelme.

Legalábbis én ilyen árkategóriában egy Vintage, Cort gitárt jobbnak gondolok

2020. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat kell venni, aminek van piaca. Ha kevés a pénz és csak belekóstolnál, olyat vegyél, amit viszonylag gyorsan el lehet adni, ha kiszeretnél belőle, ami gyorsan el fog jönni. Nyugodtan megveheted bármelyik olcsó squier. Olyan amilyen, de kis pénzért eladható.
2020. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!