Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem 1.12.2-es jó...

Alejandra kérdése:

Tudtok nekem 1.12.2-es jó modpackokat ajánlani a sevtech agest sajnos nem birja el a gépem valimt tudtok ajánlani? (Minecraft)

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 10:10
 1/1 he84 ***** válasza:

Inkább külön mod-okat használj, ne modpack-eket. A legtöbb modpack túl sok mod-ot tartalmaz, az általad említett is, így hát valószínűleg ezért nem bírja a géped. Válassz ki külön néhány, nem túl sok tetsző mod-ot. Alap mod-oknak előbb ajánlom az OptiFine és a JEI (Just Enough Items) mod-okat. Aztán még ezeket:

Biomes O Plenty, Mo Villages, Quark, NetherEx, Bottled Milk, Brickery, Traverse, TeleToro, Double Slabs, Future MC, Charm, Moar Signs, Nether Gold Ore, Not Enough Cats (már Not Enough Pets néven is), Pam's Llama Milking, Rustic, Improving Minecraft, Tree Chopper, Vanilla Tweaks, Vanilla Teleporter, Water Mechanics Bacvkport, Wild Netherwart.

Én ezeket, avagy ezek közül javaslok. A Minecraft Curseforge weboldalon ezeket mind megtalálod 1.12.2-eshez is és ezeket én is használom.

2020. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!