Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan animéket tudtok mondani...

PerjesiHUN kérdése:

Olyan animéket tudtok mondani amiben elsődleges szempontként: a főhősünk összejön a végén kiszemeltjével (pl. :rakudai kishi no cavalry) másodlagos szempontként pedig: végigvitték a sztorit és rendes befejezést kapott (pl. : nande koko ni sensei ga)?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Steins;Gate
2020. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem éppen kiszemelt, mert időközben szeretnek egymásba, de én imádom a Grancrest Senki-t. A végén összeházasodnak, és letelepednek.


A Gosick szintén, ilyen. Azt is imádom!

Shakugan no Shana, kicsit hosszabb, de semmiképp ne hagyd ki!

Golden Time, hát nem biztos, hogy megnézném még egyszer, de amikor elsőre megnéztem, nem bántam meg.

Zetsuen no Tempest szintén nagy kedvencem. Eddig kétszer láttam és nem utoljára!

Btoom, itt nem lett lezárva a sztori az animében, de asszem eljutottak addig, hogy összejönnek.

Nil Admirari no Tenbin Teito Genwaku Kitan, ezt inkább shoujo animének mondanám, de fiúként is nagyon élveztem. Elég jó csattanó van az végén az esküvő elől menekülő lány számára. 😅

Charlotte, ismét kedvenc.


Most ezek jutottak eszembe, jó szórakozást! 😁

2020. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 26. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!