Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja az Í.N.A.S (Így...

Ki tudja az Í.N.A.S (Így neveld a sárkányodat)-ban ,hogy Éjfúria honnan kapta azt A vicces nevet,hogy Fogatlan?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból felteszem de amúgy láttam a filmet és tudom.
2020. máj. 12. 12:24
 1/6 anonim válasza:
100%

Számomra cuki mintsem vicces, kedvenc filmem lett, van is plüssöm xd


Mert először azt hiszi Hablaty hogy nincsen foga, később kiderül, hogy sárkánynak van foga, csak ezt képes visszahúzni az ínyébe xd


Most megjött a kedvem ismét végignézni a 3 részét, és a sorozatot is :D

2020. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hurrá végre valaki válaszol és pontosan így van ahogy te mondod és nekem is van plüssöm és nekem is a kedvenc filmem.Ha még nem nézted meg a harmadik részét akkor nem fogok Spoilerezni majd meglátod mi lesz benne.Amúgy szerintem is inkább cuki név a Fogatlan. :D
2020. jún. 8. 08:31
 3/6 anonim válasza:
100%
hidd el láttam XD még moziban néztem meg, ugy elbőgtem magamat xd meg is utáltam a lány sárkányt (fényfúria) xd
2020. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok ,˙-˙,?Nekem a Fényfúria,Fogatlan és az Éjfény fúriák a kevenceim
2020. jún. 8. 12:45
 5/6 semmixd321 válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? 10 és lány nem?
2021. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elnézést de ez miért érdekel?:'-)
2022. jan. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!