Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lanyok hozzatok fordulok,nekte...

Lanyok hozzatok fordulok,nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés

Alapbol vekonyabbnak mondanam magam,vagy atlagosnak,de a hasam,eves utan foleg,az nagy. Olyan mintha allandoan puffadt lennek. Akarmit eszem iszom,megno a hasam. Izomzatom rendben van,edzek es rendesen eszem. Ezeken tul vagyok. Laktoz es gluten intoleranciam van,de a dietat szigoruan tartom.

Otletek,hogy mit tehetnek? Szeretnek laposabb hasat nyarra mar nagyon. Segitsetek kerlek!

18 eves lany,168 cm,56 kilo

Fogynom kellene?



2020. máj. 12. 22:33
 1/2 anonim válasza:
Semmiképpen nem kellene fogynod, az normális hogy evés után kicsit nagyobbnak látod a hasad. Ha konkrétan puffadt, akkor vegyél rá valami gyógyszert, hátha segít. Tükörben látod nagynak a hasad, vagy felülről? Mert "felülnézetből" mindenki nygnak látja.
2020. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább tornázz akkor szerintem. Én kisebb vagyok 158cm és 52 kg (45-48nak tippelnek), de borzasztóan nagynak látom magam. A medencecsontom széles, már látható is, ezért kezdtem felülésezni pl, súlyzózni, hogy a fogyás után a bőrömbe inkább beleizmosodjak.

Ha kövérnek látod magad, mint pl én, akkor az testképzavar :(

2020. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!