Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne ilyenkor tenni?

Mit lehetne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2 napja feladtam postán egy számítógépes játékot egy embernek, cserébe ő is küld nekem egyet amit kértem. Azóta nem válaszol az üzeneteimre semmi. Mit lehetne tenni.
2020. máj. 12. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegében átvert, ez bizony megesik. A játékot buktad, de tanultál az esetből, hogy idegeneknek semmit nem küldünk ajándékba. Nem érdemes feljelentést tenni, mert ha nincs komoly bizonyítékod, akkor az illető letagadja, vagy azt mondja, hogy nem ezt beszéltétek meg.
2020. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Halmiaarszen válasza:
Hívd fel.
2020. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Postán nem lehet visszahívatni? Mondván,hogy nem neki kellett feladni. Esetleg rendőrségre is lehet menni, megmutatva a beszélgetést,illetve a feladói szelvényt(amennyiben megőrizted),hátha fel lesz szólítva.:/
2020. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Halmiaarszen válasza:
Nem a postát, hanem az embert
2020. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!